Pokud rádi cestujete na vlastní pěst a láká vás poznávání nových míst, určitě vás potěší náš dnešní tip! V nabídce letecké společnosti Ryanair se objevily akční letenky do jordánského Ammánu. Zpáteční letenky z Prahy tak můžete pořídit za skvělou cenu 718 Kč. Tato cena je platná v termínu 18.1. – 25.1. 2022. Navštivte skalní město Petra, poušť Wadi Rum a vykoupejte se v Mrtvém moři. Pokud si na individuální cestování netroufáte a raději byste Jordánsko navštívili organizovaně, zájezdy s cestovní kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující se před vstupem na území Jordánska musí prokázat negativním PCR testem, který nebude starší 72 hodin, musí mít sjednané pojištění, které zahrnuje krytí v případě nákazy covid-19. Pro cestující navíc platí povinnost vyplnit registraci na webu https://registration.questlabjo.com/ a zaplatit si příletový PCR test. Doporučujeme sledovat aktuální informace na webu ministerstva.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Jordánsku můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Pokud preferujete ubytování v soukromí, využijte Airbnb. 

Letenky na trase Praha –Ammán–Praha v termínu 18.1. -25.1. 2022  rezervujte přímo na stránkách Ryanair

 

Jordánsko z Prahy za 718 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!