Tento akční tip jistě potěší všechny příznivce Jordánska. Jordánsko je domovem beduínů, velbloudů a pouštních lišek. Zpáteční letenky na trase Praha – Amman nyní pořídíte za úžasných 518 Kč. Poznejte v termínu 18.1. – 25.1. 2022 krásy Jordánska a navštivte např. skalní město Petra, poušť Wadi Rum nebo se vykoupejte v Mrtvém moři. Pokud si na individuální cestování netroufáte a raději byste Jordánsko navštívili organizovaně, zájezdy s cestovní kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující se před vstupem na území Jordánska musí prokázat negativním PCR testem, který nebude starší 72 hodin, musí mít sjednané pojištění, které zahrnuje krytí v případě nákazy covid-19. Pro cestující navíc platí povinnost vyplnit registraci na webu https://registration.questlabjo.com/ a zaplatit si příletový PCR test. Doporučujeme sledovat aktuální informace na webu ministerstva.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Jordánsku můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Pokud preferujete ubytování v soukromí, využijte Airbnb. 

Letenky na trase Praha –Ammán–Praha v termínu 18.1. -25.1. 2022  rezervujte přímo na stránkách Ryanair

Jordánsko z Prahy za 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!