Jordánsko z Prahy za 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Jordánsko z Prahy za 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Tento akční tip jistě potěší všechny příznivce Jordánska. Jordánsko je domovem beduínů, velbloudů a pouštních lišek. Zpáteční letenky na trase Praha – Amman nyní pořídíte za úžasných 518 Kč. Poznejte v termínu 18.1. – 25.1. 2022 krásy Jordánska a navštivte např. skalní město Petra, poušť Wadi Rum nebo se vykoupejte v Mrtvém moři. Pokud si na individuální cestování netroufáte a raději byste Jordánsko navštívili organizovaně, zájezdy s cestovní kanceláří najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU:Všichni cestující se před vstupem na území Jordánska musí prokázat negativním PCR testem, který nebude starší 72 hodin, musí mít sjednané pojištění, které zahrnuje krytí v případě nákazy covid-19. Pro cestující navíc platí povinnost vyplnit registraci na webuhttps://registration.questlabjo.com/a zaplatit si příletový PCR test. Doporučujeme sledovat aktuální informace nawebu ministerstva.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde.

Ubytování v Jordánsku můžete zarezervovat přes stránky Booking. Pokud preferujete ubytování v soukromí, využijteAirbnb.

Letenky na trasePraha –Ammán–Prahav termínu18.1. -25.1. 2022rezervujte přímo nastránkách Ryanair.