I náš další dnešní tip potěší všechny, kteří rádi cestují po vlastní ose! V rezervačním systému nízkonákladové společnosti Ryanair se objevily akční letenky do Jordánska. Letenky na trase Praha – Ammán – Praha pořídíte v termínu 22.1. – 26.1.2023 za cenu 1238 Kč. Do svého itineráře nezapomeňte zařadit návštěvu skalního města Petra, které se řadí mezí sedm nových divů světa. Pokud přeci jen dáváte přednost organizovanému cestování, zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující musí před cestou provést registraci na portálu Visit Jordan a vygenerovat příjezdový QR kód. Podrobné informace můžete sledovat zde. 

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Zvažte pořízení Jordan Pass, který zahrnuje turistické vízum a vstup do vybraných památek.

Ubytování v Jordánsku můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Praha – Ammán – Praha v termínu 22.1. – 26.1.2023 pořídíte v rezervačním systému společnosti Ryanair >> 

Jordánsko z Prahy za 1238 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!