Jordánsko z Prahy na prodloužený víkend za 1688 Kč! (letenky tam i zpět)

Jordánsko z Prahy na prodloužený víkend za 1688 Kč! (letenky tam i zpět)

Máte na svém cestovatelském seznamu již delší dobu Jordánsko? Díky nízkonákladové letecké společnosti Ryanair se do této dechberoucí země můžete vydat na prodloužený víkend hned tento měsíc. Letenky na trase Praha – Ammán – Praha pořídíte za cenu 1688 Kč. Jordánsko je zemí kontrastů. Obdivovat zde můžete vysoké hory, rozlehlou poušť Wadi Rum a najdete zde i mnoho historických památek. Pokud přeci jen dáváte přednost organizovanému cestování, zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU:Všichni cestující musí před cestou provést registraci na portáluVisit Jordana vygenerovat příjezdový QR kód.Podrobné informace můžete sledovat zde.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde. Zvažte pořízeníJordan Pass, který zahrnuje turistické vízum a vstup do vybraných památek.

Ubytování v Jordánsku můžete zarezervovat přes stránkyBooking.

Letenky na trasePraha – Ammán – Prahav termínu26.1. – 29.1.2023pořídíte v rezervačním systému společnosti Ryanair >>