Pouze pro pár nejrychlejších máme tip na levné letenky od dopravce Ryanair z Prahy do Jordánska. V termínu 23.11 – 30.11.2021 se uvolnily zpáteční lety do Ammánu za pouhých 718 Kč. Vydejte se za nádhernou kulturou, poznejte oblíbené skalní město Petra, které je nejfotogeničtějším cílem této destinace, nebo jen načerpejte síly u Mrtvého moře. Tento tip je pro příznivce individuální turistiky, pokud preferujete zájezdy s podporou cestovní kanceláře, jejich nabídku naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující se před vstupem na území Jordánska musí prokázat negativním PCR testem, který nebude starší 72 hodin, musí mít sjednané pojištění, které zahrnuje krytí v případě nákazy covid-19 a díle si musí nainstalovat trasovací aplikaci AMAN. Pro neočkované cestující navíc platí povinnost vyplnit registraci na webu https://registration.questlabjo.com/ a zaplatí si příletový PCR test. Doporučujeme sledovat aktuální informace na webu ministerstva.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Jordánsku můžete zarezervovat přes stránky  Booking.

Letenky na trase Praha–Ammán–Praha v termínu 23.11.-30.11.2021 rezervujte přímo na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale vy získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

Jordánsko z Prahy (Ammán) za 718 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!