Jordánské hášimovské království leží v jihovýchodní Asii a je častým cílem turistů, kteří míří za nádhernými scenériemi skalního města Petra. Pokud i vás láká domov beduínů, velbloudů a pouštních lišek, máme pro vás výbornou zprávu! S leteckým dopravcem WizzAir se do Jordánska můžete podívat v termínu 18.1. – 29.1.2022 z Vídně a to za skvělých 640 Kč za oba lety. Tento tip je pro příznivce individuální turistiky, pokud preferujete zájezdy s podporou cestovní kanceláře, jejich nabídku naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou až na leden a do té doby se mohou podmínky pro cestování do Jordánska změnit. Aktuálně platí následující. Všichni cestující se před vstupem na území Jordánska musí prokázat negativním PCR testem, který nebude starší 72 hodin, musí mít sjednané pojištění, které zahrnuje krytí v případě nákazy covid-19 a díle si musí nainstalovat trasovací aplikaci AMAN. Pro neočkované cestující navíc platí povinnost vyplnit registraci na webu https://registration.questlabjo.com/ a zaplatí si příletový PCR test. Doporučujeme sledovat aktuální informace na webu ministerstva.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například dopravu do Vídně, letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Jordánsku můžete zarezervovat přes stránky  Booking.

Letenky na trase Vídeň–Ammán–Vídeňv termínu 18.1.-29.1.2022 rezervujte přímo na stránkách WizzAir. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale vy získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

Jordánsko (Ammán) z Vídně za 640 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!