Náš další dnešní tip vás zavede do Jordánska! Díky akčním letenkám z Vídně se tak můžete vydat za poznáním této krásné země a navštívit místa jako je skalní město Petra, poušť Wadi Rum či se vykoupat v Mrtvém moři. Zpáteční letenky za cenu 410 Kč jsou dostupné v termínu 4.12. – 11.12.2021 s odletem z Vídně s nízkonákladovou leteckou společností Ryanair. Pokud vás Jordánsko láká, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy s cestovní kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující se před vstupem na území Jordánska musí prokázat negativním PCR testem, který nebude starší 72 hodin, musí mít sjednané pojištění, které zahrnuje krytí v případě nákazy covid-19 a díle si musí nainstalovat trasovací aplikaci AMAN. Pro neočkované cestující navíc platí povinnost vyplnit registraci na webu https://registration.questlabjo.com/ a zaplatí si příletový PCR test. Doporučujeme sledovat aktuální informace na webu ministerstva.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Jordánsku můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Pokud preferujete ubytování v soukromí, využijte Airbnb. 

Letenky na trase Vídeň –Ammán–Vídeň v termínu 4.12.-11.12.2021 rezervujte přímo na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale zakoupením získáte základní podporu v češtině. 

Jordánsko (Ammán) z Vídně za 410 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!