Láká vás Jordánsko? Díky našemu dnešnímu dalšímu tipu se můžete vydat objevovat krásy této země za skvělou cenu 518 Kč. Navštivte místa jako Ammán, skalní město Petra, Wadi Rum a osvěžte se v Mrtvém moři. Zpáteční letenky z Prahy zakoupíte na stránkách letecké společnosti Ryanair například v termínu 11.1. – 15.1. 2021 za cenu 518 Kč. Pokud byste raději Jordánsko navštívili organizovaně s cestovní kanceláří, zájezdy najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující se před vstupem na území Jordánska musí prokázat negativním PCR testem, který nebude starší 72 hodin, musí mít sjednané pojištění, které zahrnuje krytí v případě nákazy covid-19 a dále si musí nainstalovat trasovací aplikaci AMAN. Pro neočkované cestující navíc platí povinnost vyplnit registraci na webu https://registration.questlabjo.com/ a zaplatí si příletový PCR test. Doporučujeme sledovat aktuální informace na webu ministerstva.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Jordánsku můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Pokud preferujete ubytování v soukromí, využijte Airbnb. 

Letenky na trase Praha –Ammán–Praha například v termínu 11.1 .-15.1. 2021 rezervujte přímo na stránkách Ryanair za cenu  518 Kč. 

 

Jordánsko (Ammán) z Prahy za 518 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!