Pokud si libujete v sestavování vlastních itinerářů, neměl by vám uniknout termín 7.12. – 11.12.2021! V tomto datu totiž pořídíte letenky z Prahy do Ammánu za báječných 518 Kč. Cena je platná za zpáteční let a místa můžete rezervovat na stránkách dopravce Ryanair. Jordánsko není jen skalní město Petra, i když samozřejmě vřele doporučujeme jeho návštěvu nevynechat. Zavítejte poznat blíže i hlavní město Ammán, které je nejen centrem obchodu a průmyslu, ale především architektonickým skvostem. Za zmínku stojí i skalní útvary ve Vádi Rúm a při plánování jistě narazíte i na spoustu dalších míst. Pokud byste raději Jordánsko navštívili organizovaně s cestovní kanceláří, zájezdy najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující se před vstupem na území Jordánska musí prokázat negativním PCR testem, který nebude starší 72 hodin, musí mít sjednané pojištění, které zahrnuje krytí v případě nákazy covid-19 a dále si musí nainstalovat trasovací aplikaci AMAN. Pro neočkované cestující navíc platí povinnost vyplnit registraci na webu https://registration.questlabjo.com/ a zaplatí si příletový PCR test. Doporučujeme sledovat aktuální informace na webu ministerstva.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Jordánsku můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Pokud preferujete ubytování v soukromí, využijte Airbnb. 

Letenky na trase Praha –Ammán–Praha v termínu 7.12 .-11.12. 2021 rezervujte přímo na stránkách Ryanair Alternativně zakoupíte letenky i u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena o něco vyšší, ale nákup proběhne v češtině a zároveň přispějete na chod tohoto webu.

Jordánsko (Ammán) z Prahy za 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!