Líbil se vám náš tip na levné letenky do Jordánska, na které jsme vás nedávno upozorňovali v tomto příspěvku, ale preferovali byste odlet z Prahy? Pak vás potěšíme! Právě teď jsou k dispozici zpáteční letenky z Prahy do Ammánu a to za skvělých 883 Kč. Termín pobytu je 30.11. – 14.12.2021, ale pokud je pro vás 14 dní moc, můžete si vybrat z dalších letů, za které zaplatíte jen o pár stovek více. Jordánsko je navštěvované především pro známé skalní město Petra a samotné hlavní město Ammán je považováno za jedno z nejkrásnějších měst Blízkého východu. Tento tip je pro příznivce individuální turistiky, pokud preferujete zájezdy s podporou cestovní kanceláře, jejich nabídku naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující se před vstupem na území Jordánska musí prokázat negativním PCR testem, který nebude starší 72 hodin, musí mít sjednané pojištění, které zahrnuje krytí v případě nákazy covid-19 a díle si musí nainstalovat trasovací aplikaci AMAN. Pro neočkované cestující navíc platí povinnost vyplnit registraci na webu https://registration.questlabjo.com/ a zaplatí si příletový PCR test. Doporučujeme sledovat aktuální informace na webu ministerstva.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Jordánsku můžete zarezervovat přes stránky  Booking.

Letenky na trase Praha –Ammán–Praha, například v termínu 30.11.-14.12.2021, rezervujte přímo na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale vy získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

Jordánsko (Ammán) z Prahy od 883 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *