Pokud rádi vyrážíte za poznáním, doporučujeme vám využít našeho tipu na levné letenky do Jordánska. Odlet je z Prahy a letenky společnosti Ryanair můžete zakoupit v termínu 4.12 – 14.12.2021. Za zpáteční let pak zaplatíte fantastických 718Kč. Jordánsko je známé především pro skalní město Petra, ale turistům tato země nabízí mnohem více. Hlavní město Ammán, kam míří lety v tomto tipu, je architektonickým skvostem, ale naleznete zde i mnoho muzeí, zaměřujících se na historii země. Milovníci potápění a podmořského života zase naláká letovisko Akaba. Tento tip je pro příznivce individuální turistiky, pokud preferujete zájezdy s podporou cestovní kanceláře, jejich nabídku naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující se před vstupem na území Jordánska musí prokázat negativním PCR testem, který nebude starší 72 hodin, musí mít sjednané pojištění, které zahrnuje krytí v případě nákazy covid-19 a díle si musí nainstalovat trasovací aplikaci AMAN. Pro neočkované cestující navíc platí povinnost vyplnit registraci na webu https://registration.questlabjo.com/ a zaplatí si příletový PCR test. Doporučujeme sledovat aktuální informace na webu ministerstva.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Jordánsku můžete zarezervovat přes stránky  Booking.

Letenky na trase Praha –Ammán–Praha v termínu 4.12.-14.12.2021 rezervujte přímo na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale vy získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

Jordánsko (Ammán) z Prahy od 718 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!