Řadíte se mezi ostřílené cestovatele a pomalu začínáte mít pocit, že už vás jen tak ledajaká destinace nemůže překvapit? Potom bychom vás mohli inspirovat následujícím tipem. V něm vám ukážeme letenky do Jižní Koreje za sympatických 12 490 Kč. Odlet je z dobře dostupné Prahy, odpadnou vám tak starosti s transferem na vzdálenější letiště. Výběr letů je zatím bohatý, k dispozici je mnoho termínů od letošního října až do března 2023. Jižní Korea nabízí spoustu turistických atrakcí a překrásných lokalit. Těšit se můžete na nádherné národní parky, majestátní hory i moderní pulsující centra. Věříme, že si v Koreji každý najde to své. Tento tip je vhodný pro individuální cestovatele, pokud vás Jižní Korea nadchla, ale cestovat na vlastní pěst si netroufáte, zájezdy s CK naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou do Jižní Koreje je potřeba registrace v systému K-ETA, kterou můžete provést na stránkách https://www.k-eta.go.kr/ nebo v mobilní aplikaci K-ETA. Dále je nutné předložit negativní výsledek PCR testu v papírové podobě, který bude v angličtině, nebo korejštině. Všichni cestující jsou dále podrobeni dalšímu PCR testu po příletu do země. V případě neočkovaných pasažérů je nutné dodržet 7denní karanténu. Všechny aktuální informace doporučujeme sledovat na webu MZV.

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>

Při cestě do Asie se nevyplatí šetřit na cestovním pojištění, online srovnání všech nabídek naleznete zde >>

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek si i přesto nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména za ubytování, výlety a stravování. Restaurace jsou v Jižné Koreji obecně dost drahé, mnohem výhodněji vychází stravování v tzv. Sedmičkách. Jedná se o supermarkety, v nichž nabízejí předpřipravená jídla.

Hotel si můžete zarezervovat přes Booking nebo Agodu. Vzhledem k aktuální situaci je ideální zvolit ubytování s možností bezplatného storna, případně s rezervací ještě počkat.

Letenky na trase Praha–Soul (Jižní Korea)–Praha můžete rezervovat v tomto přehledném kalendáři termínů >>

Jižní Korea z Prahy za 12490 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *