Dneska mám skvělý levnocestovatelský tip pro ty čtenáře, kteří by rádi navštívili Thajsko a rovnou už v tomto pozemském ráji zůstali :). Jednosměrná letenka z Varšavy do Bangkoku je totiž dostupná za pouhých 142€, tedy zhruba 3600Kč. Reálné využití to má cestovatele kolem světa, digitální nomády co chtějí v Thajsku být déle jak 6 měsíců, nebo ty, kdo si touží udělat výlet po JV Asii. Přelety po JV Asii jsou velmi levné a jak už se dostanete do Bangkoku, tak přesuny kamkoliv už nejsou problém.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou se určitě pojistěte, všechna ošetření jinak zaplatíte z vlastní kapsy a to velmi draze. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Do Varšavy se nejlevněji dostanete se společností Polskibus. Průvodce Varšavou naleznete zde.

 

V případě krátkodobějších pobytů můžete řešit ubytování přes Booking nebo Agodu. V případě dlouhodobého pobytu bych se na místě podíval po pronájmu conda, vychází to mnohem levněji a máte tam vše potřebné k dlouhodobému bydlení. Pokud podnikáte a máte v plánu pobyt delší jak 6 měsíců, nezapomente na odlážení ZP (nahradí ho cestovní pojištění).

 

Pokud chcete cestovat po JV Asii, tak bych z vlastní zkušenosti doporučoval z Thajska zamířit do Kambodže, po zemi do Vietnamu, z Vietnamu navštívit Jižní Koreu, přeletět do Japonska a z Japonska zamířit na Filipíny. Z těch se pak levně dá dostat do Hong Kongu a přes Peking, kde navštívíte Velkou čínskou zed, zamíříte zpět do Prahy. Je to můj oblíbený okruh, kde levně vychází letenky, jsou to velice zajímavé destinace a střídají se vám zážitky.

 

 

Letenky z Vašavy do Bangkoku za 142€ můžete zarezervovat zde >>

 

Jednosměrná letenka do Thajska
Jednosměrná letenka do Thajska

 

Jednosměrná letenka do Thajska za 3600Kč!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!