Jednosměrná letenka do Thajska za 2200Kč!

Jednosměrná letenka do Thajska za 2200Kč!

Dneska mám skvělý levnocestovatelský tip pro ty čtenáře, kteří by rádi navštívili Thajsko a rovnou už v tomto pozemském ráji zůstali :). Jednosměrná letenka z Varšavy do Bangoku je totiž dostupná za pouhých 350 zlotých, tedy cca 2200Kč. Reálné využití to má cestovatele kolem světa, nebo ty, kdo si touží udělat výlet např. Varšava- Bangok – Singapur – Maledivy – Srí Lanka – Dubaj – Praha, nebo jiný dle svých preferencí. Přelety po JV Asii jsou velmi levné a jak už se dostanete do Bangoku, tak přesuny kamkoliv už nejsou problém.

<

Odlet je možný 20. nebo 27. března. Letenky můžete zarezervovat zde >>

V ceně je odbavené zavazadlo do 20kg, ale pokud se pro tento výlet rozhodnete, doporučoval bych ho využít pouze k převozu slivovice a vystačit si s příručním zavazadlem :). Na cestách po JV Asii by byla zavazadla zbytečnou přítěží. Se ženou v neděli vyrážíme na podobnou trasu s jednosměrnými letenkami a na půl roku bereme rovněž jen batohy.

Tento tip sem dávám zejména proto, abych ukázal možnosti levnocestování. Pokud byste toho ale někdo skutečně využil k cestě kolem světa, nebo pro delší putování po JV Asii, napište mi a můžeme dát někde ve světě pivko :).