Pokud máte dobře dostupnou Vídeň, můžete si udělat zajímavý nedělní výlet na jarní Mallorku. Přiletíte v cca 13:00, odlet je ve 22:10. Z letiště do Palmy se dostanete do půl hodinky (záleží kam konkrétně) a jízdenky stojí pár Euro. Jaro je na Mallorce úžasné a i když to na koupání ještě moc není (odvážlivce jsme ale viděli), tak teploty jsou kolem příjemných 25 stupnů ve stínu. Letět můžete i na delší období, tohle berte jako inspiraci na zajímavý a poměrně levný jednodenní výlet, který může posloužit i jako dárek. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Mallorku naleznete zde. Hodit se vám může i náš ebook “Jak na Mallorku levně“.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Jízdenky do Vídně můžete nakoupit u Regiojetu (dříve StudentAgency).

 

Pokud byste jeli na delší dobu, tak auto si můžete půjčit přes Rentalcars, ubytování si zarezervujte na Bookingu. Na jednodenní výlet ale auto nemá moc smysl a rozumnější mi přijde zůstat v Palmě. Případně si můžete půjčit kola.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Na jednodenní výlet si letenky zarezervujte přímo na Ryanair.com např. na datum 31. března. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je navýšena o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. Za což předem děkuji :).

 

 

 

 

Jednodenní nedělní výlet na jarní Mallorku z Vídně za 780Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!