Jednodenní Londýn z Prahy za 518Kč (letenky tam i zpět, vč. všech poplatků)

Jednodenní Londýn z Prahy za 518Kč (letenky tam i zpět, vč. všech poplatků)

Přespání v Londýně je drahou záležitostí, která výlet do tohoto krásného města značně prodražuje. Alternativou je využít ranního odletu a vrátit se zpět večer. Předem upozorňuji na to, že budete mít na prohlídku Londýna velmi málo času, protože něco zabere čas na letišti, doprava z/na letiště do centra atd. A Londýn si jistě zaslouží několik dní. Na druhou stranu je to velmi ekonomická varianta a i návštěva Londýna na několik hodin je lepší, než ho nenavštívit vůbec :). Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravil zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

<

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za cestu z/na letiště a dopravu na místě. Lístky na spoj letiště Stansted – centrum – letištěStansted si zakupte ihned po nákupu letenek na EasyBus. Ted stojí necelé 2 libry v jednom směru, ale postupně to stoupá. Co se času týká, oficiálně by cesta měla trvat zhruba hodinu a půl, nicméně raději počítejte s 2 hodinami. A při cestě zpět si nechte dostatečnou rezervu.

Jak už jsem psal, na prohlídku samotného Londýna budete mít jen pár hodin a dobře si tak naplánujte, co chcete prioritně vidět. Je mi jasné, že to zklidí kritiku lidí, co budou tvrdit, že se to kvůli pár hodinám nevyplatí, ale sám při přestupech často využívám k prohlídce měst i pár hodin a i tak je to zajímavé. Je to zkrátka alternativa pro ty, co nemají peníze/čas na delší výlet, v Londýně už byli a chtějí si zaletět nakoupit vánoční dárky, nebo si jen chtějí zaletět poobědvat fish and chips :).

Letenky Praha – Londýn – Praha za 518 Kč zarezervujte přímo na Ryanair.com. Já pro názornost zvolil termín 21. listopad

Letenky z Prahy do Londýna
Letenky z Prahy do Londýna