Udělat si jednodenní výlet 1. května na Svátek práce můžete díky zlevněným letenkám od Ryanairu. Ráno v 7:35 do Londýna přiletíte a v 17:15 z něj budete odlétat zpět. I s cestou z/na letiště do centra a nutnou rezervou vám na samotnou prohlídku zbude cca 4-5 hodin, ale za tu dobu toho můžete hodně stihnout. Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravili zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za cestu z/na letiště a dopravu na místě. Lístky na spoj letiště Stansted – centrum – letiště Stansted si zakupte ihned po nákupu letenek na EasyBus. Cena začíná na 2 librách v jednom směru, ale postupně to stoupá.

 

Hotely (pokud se zdržíte déle než na den) můžete zarezervovat přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a zvolit Airbnb.

 

 

Letenky Praha – Londýn – Praha zakupte přímo na Ryanair.com,v termínu 1. května. Alternativně letenky můžete zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

 

 

 

 

 

 

Jednodenní Londýn z Prahy na Svátek práce za 905 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!