Díky akčním letenkám společnosti Ryanair se můžete vydat na jarní výlet do chorvatského hlavního města Záhřeb! Zpáteční letenky z Bratislavy pořídíte v termínu 30.3. – 3.4.2022 za cenu 700 Kč. Před cestou můžete nahlédnout do našeho online průvodce Chorvatskem, ve kterém najdete zajímavé informace a tipy pro vaši cestu. Pokud dáváte přednost organizovanému cestování, zájezdy do Chorvatska najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Občané ČR musí při cestách do Chorvatska předložit platný digitální EU COVID certifikát. Prokázat se můžete potvrzením o dokončeném očkování (ne starším než 365 dní),  nebo negativním výsledkem PCR testu (ne starší než 72 hodin), nebo negativním výsledkem antigenního testu (ne staršího než 48 hodin), nebo potvrzením o prodělání nemoci covid-19.  Doporučuje se, aby cestující vyplnili příjezdový formulář EnterCroatia

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Chorvatsku cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking

Letenky na trase Bratislava – Záhřeb – Bratislava v termínu 30.3. – 3.4.2022 můžete zarezervovat na stránkách letecké společnosti Ryanair. 

Jarní Záhřeb z Bratislavy za 700 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!