Náš další dnešní tip potěší všechny, kteří si své zahraniční cesty rádi plánují sami. Díky akčním letenkám společnosti Ryanair si můžete udělat jarní výlet do italské Pescary. Letenky jsou dostupné s odletem z Prahy v termínu 28.3. – 1.4. 2023. Před cestou nakoukněte do našeho online průvodce Itálií, kde najdete rady a tipy pro vaši cestu. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy od cestovních kanceláří najdete zde.  

INFO KE KORONAVIRU: Itálie je otevřena turistům bez omezení. Není proto nutné prokazovat se žádným potvrzením o bezinfekčnosti. Podrobné informace se dozvíte na stránkách ministerstva.

<

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking.

Letenky na trase Praha – Pescara – Praha v termínu 28.3. – 1.4. 2023 můžete rezervovat v systému leteckého dopravce Ryanair >>

Jarní výlet z Prahy do Pescary za 1300 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!