Za zajímavou cenu jsou k dostání letenky z Prahy do Edinburghu na jarní víkend (sobota – neděle). Edinburgh je dle mého jedno z nejkrásnějších měst Evropy, které mohu z vlastní zkušenosti doporučit k návštěvě (stejně jako celé Skotsko) a využít tyto letenky tedy můžete i jako originální vánoční dárek. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Skotska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si dobře propočtěte všechny náklady. Skotsko není levnou destinací a letenky tak budou představovat jenom část nákladů. Všechny hotely na toto datum naleznete zde. (pokud registraci učiníte přes tento odkaz, získáte 10% slevu na vaše ubytování). Ušetřit ještě více můžete využitím slevy 725Kč na první ubytování přes Airbnb. 

 

Zvýšenou pozornost věnujte také tomu, že přílet je v sobotu v 19:10 a odlet v neděli odlet ve 14:25, což není moc ideální a příliš času mít na prohlídku mít nebudete. Bohužel se s tím nedá dělat nic jiného, než to tak brát, nebo letět na delší dobu. Osobně bych to ale nezavrhoval, večer bude na procházku skvělý a druhý den dopoledne si toho také stihnete hodně projít. Víc času jsme také neměli (pokračovali jsme dál do Skotska) a zážitek to byl skvělý.

 

 

Letenky Praha – Edinburgh – Praha za 1158Kč zakupujte přímo na webu Ryanair.com na datum  24. – 25. března. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Letenky z Prahy do Skotska
Letenky z Prahy do Skotska

 

 

Jarní Skotsko (Edinburgh) z Prahy na víkend za 1158Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!