Velmi levných letenek z Bratislavy na Sardinii za cca 670 Kč můžete využít k levné dovolené na tomto úžasném ostrově. V dubnu sice počasí na koupání jistě nebude, ale Sardinie je skvělá i na turistiku. Na nejnižší cenu dosáhnete, pokud si vyberete apartmán pro 4 osoby, ale ani ubytování pro 2 osoby vás nevyjde o moc dráž. Cestopisy ze Sardínie našich čtenářů naleznete zde, našeho průvodce “Jak levně na Sardinii” pak zde.  Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Sardinii přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Na Sardínii nepotřebujete cestovní pas, vystačíte si s občanským průkazem. Stejně tak žádné očkování není potřeba. Jde o bezpečnou destinaci, doporučil bych ji i na výlet s dětmi.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i ubytování. Velmi doporučuji pronájem auta, bez něho se na ta nejkrásnější místa jen stěží dostanete. Řízení se nebojte ani pokud jste sváteční řidič, cesty jsou kvalitní, provoz mírný a pravidla se celkem dodržují :).

 

Všechna ubytování na Sardínii v tento datum, naleznete zde. Já pro názornost vybral tyto apartmány. Stojí 4491 Kč/8 dní/ 4 osoby a celkem se tak za letenky + ubytování vejdete do částky 1790 Kč.

Alternativně můžete využít naší slevu 750Kč na první ubytování a zvolit Airbnb.

 

 

Letenky Bratislava – Sardínie (Alghero) – Bratislava za 25.9 € zakupte přímo na stránkách Ryanair.com na termín  2. – 9. dubna. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Jarní Sardinie z Bratislavy na 8 dní pro partu či rodinu za 1790 Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!