Levných letenek z Bratislavy za zhruba 1060Kč můžete využít k výletu na Sardínii. Sardínie je nádherný ostrov, který mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit a to zvlášt tehdy, pokud máte rádi turistiku po krásných místech stranou masového turismu. Na nejnižší cenu dosáhnete, pokud zvolíte výborně hodnocený apartmán jen 3 minuty od pláže a pojedete ve 4 lidech (apartmán ale nabídne 2 ložnice a tak i dostatek soukromí). Ale i pokud poletíte ve 2 lidech, tak cena příliš nevzroste. Cestopisy ze Sardínie našich čtenářů naleznete zde, detailního průvodce pak zde

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>.

 

Na Sardínii nepotřebujete cestovní pas, vystačíte si s občanským průkazem. Stejně tak žádné očkování není potřeba. Jde o bezpečnou destinaci, tento tip je myslím i skvělou příležitostí na prodloužený víkend u moře s dětmi.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/ na letiště v Bratislavě i na Sardinii. Velmi doporučuji pronájem auta, bez něho se na ta nejkrásnější místa jen stěží dostanete. Řízení se nebojte, na „jižany“ je jejich styl jízdy v pohodě. Alternativně můžete letět i o týden později, cena vzroste jen nepatrně.

 

 

Letenky Bratislava – Sardínie (Alghero) – Bratislava za cca 1320Kč zakupte přímo na stránkách Ryanair.com na termín  31. března. – 7. dubna. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web. O pár korun dráž je možný i termín 7. – 14. dubna, ten můžete koupit zde.

 

Levné letenky z Bratislavy na Sardínii
Levné letenky z Bratislavy na Sardínii

 

Cena je konečná a zahrnuje veškeré poplatky. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla: velké 55 x 40 x 20 cm  (max. 10kg) a malé 35 x 20 x 20 cm. Může se to zdát málo, ale stačí to bohatě. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7-měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>.

 

Všechny hotely na toto datum naleznete zde. Já pro názornost vybral tento apartmán, zejména pro nízkou cenu a polohu. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Pokud budete brát jiné ubytování než mnou vybrané, dávejte pozor na poplatky, mnohdy jsou uvedeny zvlášt a původní cena pak naskáče. Najdete je v detailu hotelu u pokoje. U Airbnb je cena konečná. Alternativou (a vůbec ne špatnou) může být zapůjčení auta, udělat si okruh ostrovem a ubytování brát při cestě.

Jarní Sardínie z Bratislavy na 8 dní pro partu či rodinu za 1600Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!