Levných letenek z Bratislavy za zhruba 1320Kč můžete využít k výletu na Sardínii. Sardínie je nádherný ostrov, který mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit a to zvlášt tehdy, pokud máte rádi turistiku po krásných místech stranou masového turismu. Na nejnižší cenu dosáhnete, pokud zvolíte výborně hodnocený apartmán jen 3 minuty od pláže a pojedete ve 4 lidech (apartmán ale nabídne 2 ložnice a tak i dostatek soukromí). Ale i pokud poletíte ve 2 lidech, tak cena příliš nevzroste. Cestopisy ze Sardínie našich čtenářů naleznete zde, detailního průvodce pak zde

 

<

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>.

 

Na Sardínii nepotřebujete cestovní pas, vystačíte si s občanským průkazem. Stejně tak žádné očkování není potřeba. Jde o bezpečnou destinaci, tento tip je myslím i skvělou příležitostí na prodloužený víkend u moře s dětmi.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/ na letiště v Bratislavě i na Sardinii. Velmi doporučuji pronájem auta, bez něho se na ta nejkrásnější místa jen stěží dostanete. Řízení se nebojte, na „jižany“ je jejich styl jízdy v pohodě.

 

 

Letenky Bratislava – Sardínie (Alghero) – Bratislava za cca 1320Kč zakupte přímo na stránkách Ryanair.com na termín  14. – 17. dubna. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Letenky na Sardínii
Letenky na Sardínii

 

Cena je konečná a zahrnuje veškeré poplatky. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla: velké 55 x 40 x 20 cm  (max. 10kg) a malé 35 x 20 x 20 cm. Může se to zdát málo, ale stačí to bohatě. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7-měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>.

 

Všechny hotely na toto datum naleznete zde. Já pro názornost vybral tento apartmán, zejména pro nízkou cenu a polohu. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Pokud budete brát jiné ubytování než mnou vybrané, dávejte pozor na poplatky, mnohdy jsou uvedeny zvlášt a původní cena pak naskáče. Najdete je v detailu hotelu u pokoje. U Airbnb je cena konečná. Alternativou (a vůbec ne špatnou) může být zapůjčení auta, udělat si okruh ostrovem a ubytování brát při cestě.

 

 

Jarní Sardínie z Bratislavy na 4 dny v prodlouženém víkendu pro partu či rodinu za 1870Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!