Začínáte plánovat jarní výlety? Vaším cílem se může stát oblíbený řecký ostrov Rhodos, a to v období, kdy tam budou panovat velmi příjemné teploty a ostrov nebude zahlcen enormním množstvím turistů. Zpáteční letenky s odletem z Vídně aktuálně zakoupíte za necelých 27 euro, když k nim přidáte velmi dobře hodnocené ubytování, dostanete se na celkovou částku 1 990 Kč/osoba za 8 dní dovolené. Spoustu informací a rad najdete v našem online průvodci po Rhodu zde. Tento tip je na individuální cetsování, veškeré zájezdy na Rhodos s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

 

Při dovolené v EU si případně vystačíte s kartičkou pojištěnce. Pokud však chcete mít jistotu, že za vás případná lékařská ošetření kompletně uhradí pojišťovna, doporučujeme vám vyřízení cestovního pojištění. Srovnání dostupných možností najdete na tomto odkazu >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus. Některé spoje vás zavezou až na letiště.

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte připočítat náklady na transfer z/na letiště, stravování a cestovní pojištění. Pokud chcete z krás ostrova poznat co nejvíc, vyplatí se půjčení auta.

 

Pro názornost jsme zvolili ubytování v Thalassa Studios. To má hned několik předností včetně příznivé ceny, skvělého hodnocení a výborné polohy téměř v centru letoviska Faliraki a pár desítek metrů od pláže. Vybírejte však podle svých požadavků, veškeré volné hotely na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít i naši slevu na první ubytování rezervované přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky VídeňRhodosVídeň v termínu 19.–26. dubna (neděle až neděle) můžete zarezervovat zde. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Letenky Rhodos
Jarní Rhodos na 8 dní z Vídně za 1990 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!