Chtěli byste se podívat do Norska a nasát severskou atmosféru, či tento skandinávský stát patří mezi vaše stálice a uvítáte každou nabídku levných letenek? Obě skupiny mohou zpozornět, dnes totiž koupíte letenky do norského Osla za bezkonkurenční cenu 258 korun! Užijte si dubnový víkend v norské metropoli, načerpejte nové zážitky. Toto je tip na individuální turistiku, dovolené s CK najdete zde.

 

 

TIP: Pokud ještě nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme si pročíst náš podrobný návod>>

 

Před nákupem letenek si jako vždy spočítejte očekávané výdaje. Nezapomeňte započítat transfery z/na letiště, stravování, pojištění, dopravu po městě a okolí, případné vstupy na památky. Patrně největší položkou rozpočtu bude ubytování.

 

Odlet a přílet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společnostmi Regiojet nebo Flixbus. Obě vás zavezou až na letiště. Pokud dáváte přednost cestě vlakem, podívejte se na stránky Českých drah. Na letiště se pak dostanete linkovým autobusem. 

 

Ubytování jako vždy hledejte přes Booking. Využít můžete i naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes stránky AirbnB.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Oslo Torp na termín 17.-19. dubna 2020 zakupte přímo na stránkách Laudamotion (Ryanair). Pokud uvítáte podporu v českém jazyce a nevadí vám pár korun navíc, letenky kupte u českého prodejce. Touto koupí navíc přispějete na provoz našeho webu.

 

Norsko levně
Jarní Norsko (Oslo) na víkend z Vídně za 280 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!