Máte na svém vysněném seznamu navštívených míst i krásné italské město Milán? Pak by vám v žádném případě neměly uniknout akční letenky společnosti Laudamotion, které aktuálně zakoupíte na prodloužený víkend za skvělých 250 Kč! Malou inspiraci na dovolenou v Miláně můžete načerpat v tomto článku. Veškeré zájezdy do Milána s cestovní kanceláří naleznete zde. S nákupem letenek určitě neotálejte, místa rychle mizí!

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>

 

Na místo odletu, do Vídně, se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus. Mějte na paměti, že přílet je na letiště Milan Bergamo, které je od centra Milána vzdálené přibližně hodinu cesty autobusem.

 

K ceně letenek dále připočítejte i letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Milán – Vídeň v termínu 2. – 6. dubna (čt-po) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Laudamotion. Alternativně lze letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky do Milána
Jarní Milán z Vídně na prodloužený víkend za 250 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!