Vydejte se během jara na dovolenou na Azurové pobřeží a užijte si atmosféru jednoho z nejvýznamnějších přístavních měst Evropy – Marseille. Zpáteční letenku z Vídně nyní zakoupíte za skvělých 280 Kč! My pro vás vybrali na ukázku týdenní termín, ve kterém stihnete zavítat i do nedalekého Nice či Cannes. K mání je však další spousta termínů i na kratší pobyty, a to během března i jeden na začátku dubna. Stačí si tedy jen vybrat. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Azurové pobřeží s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek určitě nezapomeňte připočítat také náklady na letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Ubytování si pak můžete zařídit skrz Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Marseille – Vídeň v termínu 26. března – 2. dubna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Laudamotion (Ryanair). Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Věnujte pozornost brzkému odletu z Vídně a dobře si naplánujte svůj příjezd na letiště. V případě, že byste se dopravovali autobusem, budete muset využít poslední spoj předešlého dne a přečkat noc na letišti. 

 

Akční letenky do Marseille
Jarní Marseille z Vídně za 280 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!