Levných letenek z Bratislavy za 1390Kč můžete využít k levné dovolené na Maltě. Tyto letenky jsem spojil pro názornost s dobře hodnocenými apartmány v letovisku Qawra, nedaleko přímořské kolonády a autobusového nádraží. V ceně máte krom letenek (a všech poplatků) a ubytování i dobrou snídani. Tento tip je na individuální turistiku, pokud upřednostňujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Maltu naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Regiojet (Student Agency). Průvodce Bratislavou naleznete zde >>.

 

Na Maltu nepotřebujete cestovní pas, vystačíte si s občanským průkazem.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/ na letiště v Bratislavě i na Maltě. Na Maltě není nutností pronájem auta, prakticky všude se dostanete i veřejnou dopravou. Mnou vybrané ubytování je navíc kousek od autobusového nádraží, odkud se snadno dostanete i k trajektům na Gozo či Comino.

 

 

Letenky Bratislava – Malta – Bratislava za cca 1390Kč zakupte přímo na stránkách Ryanair.com na termín 5. – 12. dubna. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Levné letenky z Bratislavy na Maltu
Levné letenky z Bratislavy na Maltu

 

Cena je konečná a zahrnuje veškeré poplatky. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla: velké 55 x 40 x 20 cm  (max. 10kg) a malé 35 x 20 x 20 cm. Může se to zdát málo, ale stačí to bohatě. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7-měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>.

 

Všechny hotely na toto datum naleznete zde. Já pro názornost vybral tento apartmán, zejména pro nízkou cenu a polohu. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Ubytování na Maltě
Ubytování na Maltě
Jarní Malta z Bratislavy na 8 dní se snídaní za 3090Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!