Levných letenek z Bratislavy za 1390Kč můžete využít k levné dovolené na Maltě. Tyto letenky jsem spojil pro názornost s dobře hodnocenými apartmány v letovisku Qawra, nedaleko přímořské kolonády a autobusového nádraží. V ceně máte krom letenek (a všech poplatků) a ubytování i dobrou snídani. Tento tip je na individuální turistiku, pokud upřednostňujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Maltu naleznete zde.

 

<

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Regiojet (Student Agency). Průvodce Bratislavou naleznete zde >>.

 

Na Maltu nepotřebujete cestovní pas, vystačíte si s občanským průkazem.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/ na letiště v Bratislavě i na Maltě. Na Maltě není nutností pronájem auta, prakticky všude se dostanete i veřejnou dopravou. Mnou vybrané ubytování je navíc kousek od autobusového nádraží, odkud se snadno dostanete i k trajektům na Gozo či Comino.

 

 

Letenky Bratislava – Malta – Bratislava za cca 1390Kč zakupte přímo na stránkách Ryanair.com na termín 5. – 12. dubna. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Levné letenky z Bratislavy na Maltu
Levné letenky z Bratislavy na Maltu

 

Cena je konečná a zahrnuje veškeré poplatky. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla: velké 55 x 40 x 20 cm  (max. 10kg) a malé 35 x 20 x 20 cm. Může se to zdát málo, ale stačí to bohatě. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7-měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>.

 

Všechny hotely na toto datum naleznete zde. Já pro názornost vybral tento apartmán, zejména pro nízkou cenu a polohu. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Ubytování na Maltě
Ubytování na Maltě
Jarní Malta z Bratislavy na 8 dní se snídaní za 3090Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!