Jaro se rychle blíží a vy už spřádáte plány, kam byste mohli vyrazit na pohodovou jarní dovolenou? Co takhle tedy využít akčních letenek společnosti Laudamotion, u které zpáteční letenku z Vídně v dubnových termínech zakoupíte již za skvělých 410 Kč! Termínů je opravdu velká spousta, stačí si tedy jen vybrat! Více informací o Mallorce se můžete dočíst v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Mallorku s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek určitě připočítejte i zbylé náklady na dovolenou, a to například transfery z/na letiště, stravování, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší dopravu po ostrově vřele doporučujeme zapůjčení vlastního automobilu

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Vídeň – Mallorca – Vídeň v termínu 3. – 5. dubna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Laudamotion (Ryanair). Alternativně můžete zakoupit letenky u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Věnujte pozornost brzkému odletu z Vídně a dobře si naplánujte svůj příjezd na letiště. Jestliže byste se dopravovali autobusem, budete muset využít poslední spoj předešlého dne a přečkat noc na letišti. 

 

Akční letenky na Mallorku
Jarní Mallorca z Vídně i na víkendy či jednodenní výlety za 410 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!