Alternativu k levným letenkám na Kypr z Bratislavy od Ryanairu představují nově letenky z Vídně od společnosti Wizzair. Ceny se příliš neliší, hlavním rozdílem tak je skutečnost, že zatímco Ryanair létá do Paphosu, s Wizzairem se dostanete do Larnaky. Zkušenější cestovatelé si to mohou i nakombinovat, přiletět do Paphosu, projet si Kypr a odletět z Larnaky (také jsme to tak udělali). Průvodce po Kypru naleznete zde. Zájezdy na Kypr přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete s  Regiojet (Student Agency).

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/ na letiště ve Vídni i na Kypru. Případný pronájem auta dobře zvažte, jezdí se vlevo a poměrně chaoticky. I kvůli počtu jsme zvolili veřejnou dopravu a byli jsme za to nakonec docela rádi :). Ta je levná, dostanete se s ní prakticky všude kam potřebujete, ale s dodržováním nějakých jízdních řádů si příliš hlavu nelámou a nejezdí příliš často. Co jsem slyšel, tak na ostrově se dá i dobře stopovat – osobní zkušenost s tím ale nemám.

 

Všechny hotely v Larnace naleznete zde, já pro názornost zvolil toto ubytování. Nemusíte samozřejmě zůstávat v ní, můžete si ostrov projet, nebo zamířit do nedalekých letovisek – např. Ayia Napa.

 

 

Letenky na trase Vídeň – Larnaka – Vídeň zarezervujte za 29.9€ přímo na stránkách Wizzair.com. Já zvolil termín 31. březen – 3. duben, ale v březnu je celá řada dalších termínů. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky z Vídně na Kypr
Levné letenky z Vídně na Kypr

 

 

 

 

 

 

Jarní Kypr z Vídně na 4 dny za 1960Kč (letenky + výborně hodnocené ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!