Levných letenek z Bratislavy na Kypr (Paphos) za cca 1460Kč využijeme k dnešnímu dalšímu levnocestovatelskému tipu. Letenky jsem spojil s ubytováním přímo v Paphosu, nicméně můžete využít pouze je a místo pobytu na jednom místě, si Kypr procestovat. Průvodce po Kypru naleznete zde. Zájezdy na Kypr přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Regiojet (Student Agency). Průvodce Bratislavou naleznete zde >>.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/ na letiště v Bratislavě i na Kypru. Případný pronájem auta dobře zvažte, jezdí se vlevo a poměrně chaoticky. I kvůli počtu jsme zvolili veřejnou dopravu a byli jsme za to nakonec docela rádi :). Ta je levná, dostanete se s ní prakticky všude kam potřebujete, ale s dodržováním nějakých jízdních řádů si příliš hlavu nelámou :). 

 

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na jednom místě, dobře vypadají tyto apartmány přímo v Paphosu, kam přiletíte. Zvážil bych ale i variantu, během které Kypr procestujete – stálo to za to.

 

 

Letenky Bratislava – Paphos – Bratislava za cca 1460Kč zakupte přímo na stránkách Ryanair.com na termín 10. – 17. dubna. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Levné letenky na Kypr z Bratislavy
Levné letenky na Kypr z Bratislavy

 

 

Jarní Kypr z Bratislavy na 8 dní za 3500Kč (letenky + skvěle hodnocené ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!