Kos je kouzelnou destinací, která je už stálicí mezi oblíbenými tipy na dovolenou. Ostrov plný řeckých tradic, přímořské atmosféry a výborného jídla a architektury je nestárnoucí klasikou na poli míst, která musíte pro jejich kouzlo navštívit. Nádherné a čisté pláže, krásné moře a teploty okolo dvaceti stupňů vám zaručí, že vaše jaro bude hned o něco příjemnější. Pokud byste rádi načerpali inspiraci na svůj pobyt zde, pročtěte si našeho bezplatného online průvodce po ostrově Kos. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Kos s cestovní kanceláří naleznete například zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou doposud nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod>>. 

 

Odlétat budete z letiště ve Vídni. Nejlevněji leckdy vychází autobusy Eurolines. Přímo na letiště vás odveze ale i například společnost Regiojet nebo třeba Flixbus. Pokud preferujete cestování vlakem, můžete Regiojetem přijet na vlakové nádraží Vídeň Hauptbahnhof a tam přestoupit na autobusový transfer téže společnosti.

 

Před odletem určitě nezapomeňte sjednání cestovního pojištění. Na jeho přehledné online srovnání se můžete podívat na tomto odkazu. Také k celkové ceně za dopravu nezapomeňte připočítat transfer z/na letiště ve Vídni a na samotném ostrově Kos.

 

Ubytování si můžete vyhledat například na stránce Bookingkde naleznete hotely či ubytovny ve vámi vybrané destinaci. Pokud dáte raději přednost ubytování u soukromníka a nehotelovému prostředí, podívejte se na stránku AirBnb. Zde navíc při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Vídeň-Kos-Vídeň v termínu 18. – 25. dubna (od soboty do soboty) můžete zarezervovat přes webovou stránku společnosti Laudamotion (Ryanair). Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky Kos
Levné letenky Kos
Jarní Kos z Vídně za 650 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!