Pokud se poohlížíte po výhodných letenkách na jarní měsíce, mohl by vám padnout do oka náš dnešní tip. V rezervačním systému letecké společnosti Ryanair se objevily levné letenky na řecký ostrov Korfu. Letenky na trase Bratislava – Korfu – Bratislava pořídíte za cenu 950 Kč v termínu 31.3. – 6.4. 2023. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci po Korfu. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, přehled organizovaných zájezdů najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně pro cesty do Řecka neplatí žádná omezení. Není potřeba dokládat potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet, určitě si přečtěte článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například MHD na místě, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po Korfu cestovat bez omezení, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na ostrově Korfu můžete vyhledat na stránkách Booking

Letenky na trase Bratislava – Korfu – Bratislava v termínu 31.3. – 6.4. 2023 můžete rezervovat v systému leteckého dopravce Ryanair >> 

Jarní Korfu z Bratislavy za 950 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!