Rádi byste se podívali na Korfu mimo hlavní turistickou sezonu? Díky našemu akčnímu tipu si můžete na tomto „Smaragdovém řeckém ostrově“ užít skvělých 9 dní. Letecká společnost Ryanair nabízí akční letenky na trase Bratislava-Korfu za parádní cenu 1000 Kč. K letenkám jsme pro vás vybrali ubytování s výhledem na moře v zařízení Vila Kostas, za které zaplatíte 2 900 Kč na osobu. 9denní dovolenou tak pořídíte za cenu 3 900 Kč / osoba.  Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci po Korfu. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, přehled organizovaných zájezdů najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně pro cesty do Řecka neplatí žádná omezení. Není potřeba dokládat potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  určitě si přečtěte článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například MHD na místě, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po Korfu cestovat bez omezení, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Pokud vás náš tip na hotel nezaujal, další možnosti ubytování na ostrově Korfu můžete vyhledat na stránkách Booking

Letenky na trase Bratislava – Korfu – Bratislava v termínu 29.3. – 6.4. 2023 můžete rezervovat na stránkách letecké společnosti Ryanair. 

 

Jarní Korfu z Bratislavy na 9 dní za 3900 Kč! (letenky + ubytování s výhledem na moře)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!