Již dlouho uvažujete nad návštěvou Chorvatska, ale rádi byste se vyhnuli davům turistů a úmorným letním teplotám? Pak si vyčleňte týden na přelomu března a dubna a užijte si pohodovou dovolenou s příletem do Zadaru z Prahy již za skvělých 748 Kč! Více informací o Chorvatsku se můžete dočíst v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy do Chorvatska s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Žádný problém! Náš podrobný návod vám s tím lehce poradí! 

 

K ceně týdenní dovolené určitě připočítejte i zbylé náklady, a to například transfery z/na letiště, stravování, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Vřele vám doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil a celou oblast co nejvíce procestovat. Budete mnohem více nezávislí a ulehčí vám to mnoho situací! 

 

Ubytování si můžete zařídit například přes Booking. Alternativně pak můžete využít i naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Zadar – Praha v termínu 31. března – 7. dubna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte i tento web. 

 

Akční letenky do Zadaru
Jarní Chorvatsko z Prahy (Zadar) za 748 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!