Pokud plánujete v letošním roce navštívit Bulharsko, mohl by vám padnout do oka náš dnešní tip na letenky. Díky akčním letenkám z Bratislavy můžete vyrazit na jarní výlet do bulharského Burgasu. Letenky pořídíte za cenu 830 Kč v termínu 27.3. – 2.4. 2023. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci Bulharskem, ve kterém najdete rady pro vaši cestu i tipy na výlety.  Pokud vás Bulharsko láká, ale raději byste vyrazili s CK, nabídku zájezdů si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně cestující z ČR nemusí předkládat žádný certifikát o bezinfekčnosti. Podmínky se ale mohou změnit, situaci sledujte na stránkách MZV. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost, případně hledáte další rady, určitě vám přijde vhod tento podrobný návod >>  Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny ostatní náklady, jako je doprava na letiště v Bratislavě, letištní transfery, jídlo, či ubytování.

Rozhodně vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >> Pokud budete po Bulharsku cestovat, rozhodně se vám bude hodit auto, srovnání cen všech autopůjčoven najdete zde>>

Ubytování v Burgasu můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking. 

Letenky na trase Bratislava – Burgas – Bratislava v termínu 27.3. – 2.4. 2023 pořídíte na stránkách letecké společnosti Ryanair >>

Jarní Burgas z Bratislavy za 830 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!