Přemýšlíte, kam se vypravíte na jaře? Co takhle Bulharsko po vlastní ose? Odlet je dobře dostupné z Prahy a vyrazit můžete hned v první polovině dubna s termínem 5.4. – 12.4.2022. Akci uvolnil letecký dopravce WizzAir, který pro své členy připravil zpáteční letenky za skvělých 710 Kč. Ani bez členství vás ale nákup rozhodně nezruinuje. Před cestou se můžete inspirovat v našem online průvodci Bulharskem. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku zájezdů cestovních kanceláří do Bulharska najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Od ledna 2022 Bulharsko zpřísňuje podmínky pro všechny cestující z červených zón, kam spadá i Česká republika. Všichni cestující, přijíždějící z ČR  musí při vstupu do Bulharska předložit platný digitální EU COVID certifikát o ukončeném očkování, nebo prodělání nemoci SOUČASNĚ s negativním PCR testem, který nebude starší než 72 hodin. Před cestou se informujte o aktuálně platných nařízení na stránce MZV.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Bulharsku cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha – Varna – Praha v termínu 5.4. – 12.4.2022 můžete zarezervovat na stránkách letecké společnosti WizzAir. Alternativně můžete zakoupit letenky u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Jarní Bulharsko z Prahy za 1126 Kč (s členstvím Wizz za 710 Kč)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!