Jarní Bulharsko z Bratislavy za 620 Kč! (letenky tam i zpět)

Jarní Bulharsko z Bratislavy za 620 Kč! (letenky tam i zpět)

Máte v hledáčku Bulharsko, ale raději byste si dovolenou užili mimo hlavní turistickou sezonu a celou si ji naplánovali sami? Využijte výhodné nabídky letecké společnosti Ryanair, která nyní nabízí zpáteční letenky na trase Bratislava – Burgas za 620 Kč. Rady a tipy na výlety najdete v našem průvodci po Bulharsku. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Bulharska s cestovní kancelářínaleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Cestující, kteří přijíždějí z České republiky nemusí předkládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti. Před odletem se informujte o platných podmínkách na webu MZV.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vástento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Bratislavy, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde. Pokud chcete po Bulharsku cestovat, doporučujeme vámzapůjčit také vlastní automobil.

Ubytování můžete zarezervovat přes stránkyBooking.

Letenky na traseBratislava – Burgas – Bratislava pořídíte v termínu27.3. – 30.3. 2023nastránkách letecké společnosti Ryanair.