Jarní víkend můžete strávit v Itálii! V tu dobu by mělo být ideální počasí pro poznávání Bologny a jejích památek: náměstí Maggiore, impozantní baziliky nebo slavné kašny. Navštívit můžete také muzeum s jednou z nejvzácnějších archeologických sbírek v celé Itálii, výbornou italskou kuchyni pak nejspíš nemusíme zmiňovat. Zpáteční letenky s odletem z Bratislavy nyní pořídíte za 770 Kč. Odlet je plánován na pátek, vracet se budete v neděli ráno. Na místě tak strávíte den a půl. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Itálie s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění pro cesty po EU sice není nezbytně nutné a vystačíte si s kartičkou pojištěnce, pokud však chcete mít absolutní jistotu bezplatného ošetření, pojištění si sjednejte. Online srovnání dostupných možností naleznete zde >>

 

Odlet je z výborně dostupné Bratislavy, kam se komfortně dopravíte se společnostmi Regiojet či Flixbus.

 

Před nákupem letenek si jako už klasicky nezapomeňte spočítat náklady na celý výlet. Myslete na výše zmíněné pojištění, ubytování, stravování i dopravu po Itálii.

 

Hotel na daný termín můžete rezervovat přes Booking. Ještě o něco levnější alternativou může být využití této naší slevy na vaše první ubytování přes Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Bratislava–Boloňa–Bratislava na datum 27. až 29. března (pátek až neděle) rezervujte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete koupit letenky zde u českého prodejce, cena je sice o trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte i tento web.

 

Itálie, Bologna akční letenky na březen
Letenky Bologna
Jarní Bologna z Bratislavy na víkend za 770 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!