Levných letenek z Bratislavy do Atén můžete využít nejenom k poznání tohoto zajímavého města, ale i k levnému přeletu na Santorini. Nakombinovat si to můžete různě, já pro názornost zvolil variantu, kdy v úterý odpoledne přiletíte do Atén (16,9€) a druhý den ráno přeletíte na Santorini (11,6€). Tam budete až do soboty, kdy se vrátíte zpět do Athén (také za 11,6€). Z nich se úterý vrátíte zpět do Bratislavy (16,9€). Berte to pro názornost, dá se to hodně uzpůsobit vašim představám, přelety jsou časté a rozdíl bývá jen několik Euro. Můžete např. zvolit prodloužený víkend sobota –  úterý po Valentýnu v Athénách a na Santorini si udělat jen víkendový výlet.  

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, případné vstupy a ubytování. To bych vám doporučil vzít někde poblíž Akropole, vše si pak můžete projít příjemnou procházkou (případně si zaplatit na den vláček tuším za 7€, který jezdí neustále kolem Akropole a oceníte ho zejména pokud sebou máte děti, nebo víno ? ).

 

Hotely můžete brát přes Booking. Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 2000Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Letenky budete potřebovat celkem 4, jedny na trase Bratislava – Atény – Bratislava, druhé Atény – Santorini – Atény. Já pro názornost vybral termíny 5. – 12. března a 6. – 9. března, ale vyberte si dle svých preferencí a představ. Všechny letenky zarezervujte přímo u Ryanairu.

 

Letenky Bratislava – Athény – Bratislava
Letenky Bratislava – Athény – Bratislava
Athény – Santorini – Athény
Athény – Santorini – Athény

Jarní Atény a Santorini v jednom výletu za 1480Kč! (všechny letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!