Zajímavé Atény můžete nyní navštívit v prodlouženém jarním víkendu za 1200Kč. Odlet je ve středu a návrat v neděli, což je skvělá příležitost navštívit nejenom samotné Atény, ale udělat si výlet i na nejromantičtější řecký ostrov Santorini. Letenky Atény – Santorini – Atény stojí 870Kč a spoj je každý den ráno a večer. Udělat si tak můžete i jednodenní výlet. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Atén přes cestovní kanceláře naleznete zde. Průvodce po Aténách pak naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, případné vstupy a ubytování. To bych vám doporučil vzít někde poblíž Akropole, vše si pak můžete projít příjemnou procházkou (případně si zaplatit na den vláček tuším za 7€, který jezdí neustále kolem Akropole a oceníte ho zejména pokud sebou máte děti, nebo víno ? ).

 

Hotely si zarezervujte přes Booking. Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 2000Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky na trase Bratislava – Atény – Bratislava zarezervujte přímo u Ryanairu na datum 3. – 7. dubna. Alternativně je můžete koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

Pokud byste chtěli navštívit i Santorini, zakupte letenky Athens – Santorini – Athens na také na  Ryanair.com. Termín berte dle svého uvážení, cena je stejná a létá to každý den ráno a večer. Na prohlídku Atén vám stačí jeden celý den když si pospíšíte, dva v poklidu (pokud chcete vidět to nejzajímavější, jinak je určitě co objevovat i delší dobu). 

 

Letenky do Atén
Letenky do Atén
Letenky z Atén na Santorini

 

Jarní Atény v prodlouženém víkendu z Bratislavy za 1200Kč! (s možností za 870Kč navštívit Santorini)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!