K návštěvě velmi zajímavého Japonska, které mohu z vlastní zkušenosti velmi doporučit, lákají levné letenky z Prahy. Japonsko je úžasná země, kterou si určitě zamilujete a odnesete si spoustu zážitků. Doporučoval bych si s předstihem zařídit Japan rail pass na Shinkansen, není to levná záležitost, ale už samotná jízda je zážitek. Pokud cestovat po Japonsku nechcete, doporučil bych vám město Kjóto – nám se líbilo asi nejvíce (při první návštěvě jsme zde strávili několik dní, při druhé jsme týden cestovali).

 

<

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před cestou se nezapomente pojistit, online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Spočítejte si všechny náklady na cestu, Japonsko je poměrně drahá destinace. Především cenu letenek, ubytování a dopravy po Japonsku.

 

K ubytování bych vám doporučoval využít služeb AirBnb a pronajmout si bydlení u místních (zde uplatněte 725Kč slevu na první pobyt, pokud vás jede více, můžete každý jednou). Je to nejenom mnohem levnější, ale i velmi zajímavé. Přivezte hostiteli malý dárek, je to slušnost a velmi je to potěší (stačí maličkost, jde jen o symbol). Průvodce Tokiem naleznete zde.

 

Jíst je rozumné předpřipravené jídlo ze supermarketů, je dobré a levné. Oblíbili jsme si také bramborové placky, které v supermarketech prodávají, je to na cestování ideální.

 

 

Letenky Praha – Tokio – Praha můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

Letenky do Japonska
Letenky do Japonska

 

Japonsko z Prahy za 9590Kč! (letenky tam i zpět, vč. poplatků)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *