K návštěvě velmi zajímavého Japonska, kterou mohu z vlastní zkušenosti velmi doporučit, lákají levné letenky z Krakova. Japonsko je úžasná země, kterou si určitě zamilujete a odnesete si spoustu zážitků. Doporučoval bych si s předstihem zařídit Japan rail pass na Shinkansen, není to levná záležitost, ale už samotná jízda je zážitkem. Pokud cestovat po Japonsku nechcete, doporučil bych vám město Kjóto – nám se líbilo asi nejvíce (při první návštěvě jsme zde strávili několik dní, při druhé jsme týden cestovali).

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před cestou se nezapomente pojistit, online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Spočítejte si všechny náklady na cestu, Japonsko je poměrně drahá destinace. Zejména vezměte krom letenek v potaz cenu dopravy a ubytování.

 

K ubytování bych vám doporučoval využít služeb AirBnb a pronajmout si bydlení u místních (zde uplatněte 725Kč slevu na první pobyt, pokud vás jede více, můžete každý jednou). Je to nejenom mnohem levnější, ale i velmi zajímavé. Doporučuje se přivézt hostiteli malý dárek, je to slušnost a velmi je to potěší (stačí maličkost, jde jen o symbol). Průvodce Tokiem naleznete zde.

 

Jíst je rozumné předpřipravené jídlo ze supermarketů, je dobré a levné. Oblíbili jsme si také bramborové placky, které v supermarketech prodávají – je to na cestování ideální. S angličtinou je to v Japonsku horší, je rozumné ptát se mladších. Japonci jsou velmi ochotní vám pomoci, bohužel i v situaci, kdy se na místě vyznají méně, než vy :). Celé Japonsko je úžasné, za sebe bych vám ale nejvíce doporučoval přespat jednu noc v buddhistickém klášteře na posvátné hoře Kója. Už samotná cesta je zážitkem a celkově se vám výlet vryje do paměti na celý život.

 

 

Letenky Krakov – Tokio – Krakov můžete zarezervovat zde << kalendář termínů >>

 

Levné letenky do Tokia v Japonsku
Levné letenky do Tokia v Japonsku

 

 

Japonsko z Krakova za 9690Kč! (letenky tam i zpět, vč. poplatků)

2 komentáře u „Japonsko z Krakova za 9690Kč! (letenky tam i zpět, vč. poplatků)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!