Protože se mi množí dotazy, jak zakoupit letenky u Pelikána, přikládám podrobný návod, s kterým to snad zvládne každý. Pokud vám bude něco nejasného, klidně se zeptejte v diskuzi pod tímto příspěvkem. Chápu, že pro dvacetiletého, který s počítačem vyrůstal, je to jiný level obtížnosti, než pro člověka, který se s ním teprve učí. Nikdo neumí všechno, žádný stres :). Jako první si musíte zvolit kam a v jakém termínu letět. To si snadno zařídíte zde – rezervuj letenku >> Pokud už ode mě dostanete tip, jako např. dnes na Maledivy, máte situaci ještě snadnější

 

 

maledivy levné letenky

 

 

 

Stačí kliknout na datum, kdy chcete odletět a kdy se vrátit. V příkladu jsme se rozhodl letět 10. až 17. listopadu. Následně kliknu na “Pokračovat”

 

 

 

Pelikan navod 1

 

 

 

Zvolte počet pasažérů, zda se jedná o dítě či dospělého, trasu a klikněte na pokračovat. Trasa vás může trochu zmátnout, ale netřeba mít obavy. Jde o to, že do cíle vede někdy více cest a je na vás, abyste si vybrali tu, která vám vyhovuje nejvíce. V tomto případě je např. mezipřistání v Istanbulu a záleží, zda hned chcete letět dále, nebo se v něm 12 hodin zdržet. To záleží na vás, osobně bych zvolil možnost, kde ho mohu navštívit. Ale rozumím tomu, že rodina s malým dítětem tuto možnost nevyužije.

 

Pelikan navod 2

 

 

 

 

Pokud vám vyskočí tato tabulka, znamená to, že v procesu rezervace bylo vaše místo vykoupeno. Nezbývá, než rezervovat jiné datum. Bohužel o nejvýhodnější letenky bývá pochopitelně ohromný zájem a proto je třeba si s koupí pospíšit. Do letadla se více pasažérů nevejde a tak je počet míst jasně určen.

 

 

Pelikan navod 3

 

 

 

Pokud se vám ani opakovaně nepodaří zájezd zakoupit, zkuste to později.  

Jak zakoupit letenky u Pelikána

1 komentář u „Jak zakoupit letenky u Pelikána

  • 2.6.2015 (14:03)
    Trvalý odkaz

    Dobry den,kdyz si rezervuji letennky na Maledivy do kdy se ta letenka musí zaplatit.Musi se uhradit celá částka hned?

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!