Zkráceně řečeno, nevyděláváme :). Web není a ještě dlouho nebude v zisku, s tím se počítá už od jeho založení. Je to v první řadě koníček a i když nijak nezastírám, že bych byl rád, kdyby mě jednou uživil (abych se mu mohl věnovat naplno a ne při zaměstnání), tak je to práce na hodně dlouhou dobu. Momentálně ho naopak ze svých úspor štědře sponzoruji :).

 

Příjmy pramení z menší části z reklam, které na webu vidíte. Z větší části je to díky provizím – pokud si např. přes náš odkaz koupíte hotel či letenku, dostaneme z toho někdy provizi (záleží jak od koho). Vás to nic nestojí, cenu vám to nijak nenavýší – je to placeno z marketingového rozpočtu firem.

 

Toto uvádím pro férový a upřímný  přístup k našim čtenářům, pokud by někomu tyto provize vadily, klidně může nakoupit přímo a ne přes náš web. Pokud nám naopak chcete pomoci, nakupujte ubytování, dovolené, nebo letenky přes naše odkazy.

 

I když to na první pohled nemusí být patrné, s webem je spojeno hodně nákladů – obrázky do článků se musí za poměrně vysoké peníze kupovat, platí se emailing, programátoři, hosting, propagace, lidé kteří mi pomáhají a připravují pro vás např. průvodce. Tím se vůbec nelituji, kdybych nechtěl, tak to nedělám. Říkám to jen pro ty, co by si představovali, že to jsou peníze bez práce :).

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!