Jeden z limitů, který člověku tráví v cestování, jsou finance. A v tomto článku vám popíši, jak je můžete snadno získat. Netřeba se toho obávat, nejde o žádný způsob, co z vás přes noc (ne)udělá milionáře, ani žádný způsob, jak vyzrát na pravděpodobnost v ruletě :). Jde o způsob, který využívají desetitisíce lidí po celém světě a který nabízí poctivý a spolehlivý přivýdělek. 

 

Princip je velice jednoduchý – na jedné straně stojí cestovatelé hledající levné místo pro přespání, na straně druhé místní, kterému se peníze navíc hodí a to, že u něj někdo občas přespí, mu nevadí, nebo to i vítá. Pozná tak nové lidi a získá nové přátele.

 

Pokud místnost v bytě pronajmete např. za 700Kč/noc, při 5 nocích za měsíc už to představuje 3500Kč měsíčního přivýdělku a ročně jste v plusu 42 tisíc. V zahraničí je poměrně běžnou investicí, že si někdo vezme na hypotéku byt a tu pak splácí právě pronajímáním svého bytu přes Airbnb.

 

Koho ubytujete, nebo ne, je přitom čistě na vás. Dotyčný vám pošle žádost a vy jí budto odmítnete, nebo přijmete. Lidé přes Airbnb jsou ověření a můžete si přečíst rezence z jejich minulých pobytů, tedy příliš důvodů se toho nějak obávat.  Za registraci se přitom nic neplatí, provizi zaplatíte až v případě, že nekoho ubytujete. Žádné peníze tedy neriskujete. Pronajímat můžete místnost, byt, dům, nebo klidně i místo na stan.

 

Zaregistrovat se pro obdržení prvních 600Kč zdarma můžete zde >>

 

I když se pro pronajímání svého bytu/domu/zahrady nakonec nerozhodnete, tento kredit můžete uplatnit při vašem cestování. Pokud si tedy od někoho na Kypru přes Airbnb pronajmete plážový domek pro 6 lidí za 2 tisíce, zaplatíte za něj pouze 1400Kč.

 

 

 

 

 

Jak snadno získat peníze na cestování
Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!