Zaleťte si na víkend z Vídně za teplem! Výlet s aerolinkou Laudamotion na trase Vídeň–Boloň–Vídeň vás vyjde na pouhých 520 Kč. V Boloni si prohlédněte krásné historické centrum města a ochutat můžete i výbornou italskou kuchyni. Pokud byste si ale dělali zálusk na boloňské špagety, nenechte se zmýlit – jde o marketingový tah a boloňská omáčka se zde se špagetami nejí.  Tento tip je na individuální turistiku, pokud byste měli zájem o dovolenou v Itálii zajišťovanou cestovní kanceláří, veškeré nabídky najdete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou nemáte žádné zkušenosti, můžete informace načerpat v tomto podrobném návodu >>

 

Na cestu si také nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Online srovnání naleznete zde >>

 

Do Vídně se poměrně jednoduše dostanete vlakem nebo autobusy Regiojet a Flixbus. Některé spoje vás dokonce zavezou přímo k odletové hale.

 

Musíte také počítat s náklady za dopravu z letiště v Itálii. K celkové ceně si před nákupem nezapomeňte připočítat i ubytování. Hotely, hostely a apartmány si můžete zarezervovat přes Booking. Využít můžete také naší slevy na první ubytování na Airbnb a ubytovat se přes danou stránku.

 

 

Letenky na trase Vídeň–Boloň–Vídeň na termín 10. až 12. května (pátek až neděle) zakoupíte na stránkách Laudamotion (Ryanair). Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je o trochu vyšší kvůli jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Levné letenky Bologna
Levné letenky Bologna
Italská Boloň z Vídně na víkend za 520Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!