Láká vás návštěva italské Boloni, ale nemáte na cestování dostatek času? Využijte tedy akčních letenek společnosti Ryanair a zaleťte si z Prahy na víkend toto krásné historické město prozkoumat, a to již za cenu 1198 Kč! Přidáte-li k letenkám výborně hodnocený 4* hotel, dostanete se na částku 1830 Kč za osobu! Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Itálie s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod>>.

 

K letenkám a ubytování samozřejmě nezapomeňte připočíst i náklady na transfer z/na letiště, stravování či pojištění, které se vyplatí zařídit i na takto krátkou cestu. Online srovnání cestovního pojištění naleznete zde

 

Veškeré hotely na daný termín naleznete zde. My pro názornost vybrali tento skvěle hodnocený  4* hotel, který leží nedaleko městského centra. Alternativně můžete využít naší slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Boloň – Praha v termínu 20. – 21. července rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena letenky bude o něco vyšší, ale zato získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Levné letenky z Prahy do Bolońi

 

Italská Boloň z Prahy na víkend o letních prázdninách za 1830 Kč! (letenky + skvěle hodnocený 4* hotel)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!