V nabídce Ryanairu se objevily skvělé letenky do Boloně přes letní prázdniny. Pokud hledáte tip na zajímavý letní víkend, mohla by pro vás být Boloň tou pravou volbou. A pokud by vám víkend nestačil, není problém letět i na delší dobu, např. prodloužený víkend sobota – úterý. Já pro názornost zvolil k letenkám výborně hodnocený 4* hotel se snídaní, protože ten cenový rozdíl není tak výrazný a pokud pojedete v páru, tak trochu pohodlí a luxusu jistě oceníte :). Zvolit ale můžete ubytování levnější, pak se dá vejít zhruba do 1400Kč.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomente spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Všechny hotely na toto datum naleznete zde, dobře v poměru cena/kvalita vychází např. tento 4* hotel se snídaní. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Bologne – Praha zarezervujte přímo na webu Ryanair.com na datum 25. – 26. srpna. Alternativně můžete koupit letenky zde u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte tento web (z prodeje máme provizi).

 

Levné letenky do Itálie
Levné letenky do Itálie
Italská Boloň z Prahy na víkend o letních prázdninách za 1730Kč! (letenky + skvěle hodnocený 4* hotel se snídaní)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!